Publiczne Gimnazjum im. Jana Pawła II w Biadaczu

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Start

Backe, backe …. Waffeln!!! Pieczemy, pieczemy gofry!!!

Email Drukuj PDF

Ponownie klasa 3A zabrała się za kulinaria i postanowiła zrobić gofry. Przepis był sprawdzony przez Panią nauczycielkę. Uczniowie podzielili się miedzy siebie kto przyniesie dane składniki potrzebne do wykonania idealnych gofrów. Frajda była kiedy to ciasto z początku trochę nie tak wyszło jak miało ale specjaliści szefowie kuchni Marcel Molek oraz Julia Świerc uratowali sytuacje opanowali niesforne ciasto i wyszło. Wypiekaniem zajęli się natomiast Paulina Zus, Mateusz Fila oraz Florian Zdero. Reszta uczniów czekała na bieżąco by odbierać ciepłe gofry i posmarować je dżemem czy nutellą. Goframi pachniała całą szkoła, w przerwie obdzieliliśmy jeszcze kolegów i koleżanki z innych klas.

Zachęcamy do robienia gofrów i  nie tylko!!! Guten Appetit! wunscht jetzt schon die Klasie 3A. Smacznego! już teraz życzy cała klasa 3A.

Opiekunem była Pani Sandra Leś 
Start

Jaka jest nasza szkoła

Publiczne Gimnazjum im. Jana Pawła II w Biadaczu to placówka z ogromnym dorobkiem, wspaniałymi osiągnięciami i pięknymi tradycjami. Nasza szkoła to „drugi dom”, gdzie kształci się młodzież. Miejsce, w którym młody człowiek ma okazję do wszechstronnego rozwoju, realizowania talentów, rozwijania zainteresowań i pasji. Jest środowiskiem wdrażającym do samodzielności, odpowiedzialności, współdziałania, uczącym kultury osobistej, poszanowania praw innych ludzi i funkcjonowania w społeczeństwie.

Nasze sukcesy

Chlubą naszego gimnazjum jest zespół Musica Viva. Został założony przez mgr Gabrielę Dworakowską. Uczniowie, należący do grupy muzycznej przyczyniają się do propagowania kultury naszego regionu i nie tylko. Dzięki nim muzyka towarzyszy nam podczas apeli i innych, równie ważnych uroczystości. Ta utalentowana ekipa ma na swoim koncie mnóstwo sukcesów na skalę krajową. Do zespołu może należeć każdy. Wystarczą dobre chęci.

Więcej...

Gimzetka

Gimzetka funkcjonuje od 2010 roku. Do tej pory udało się wydać dziesięć numerów tego nieregularnego pisma gimnazjalistów. Władze magazynu czuwają nad oprawą graficzną, korektą nadesłanych tekstów oraz wydaniem. Na łamach gazetki szkolnej są realizowane różnorakie konkursy, galerie, ogłoszenia, plakaty, projekty, życzenia, wywiady, artykuły, sprawozdania, dedykacje, recenzje, przepisy i mnóstwo zdjęć.

 

Więcej...

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

I accept cookies from this site.

EU Cookie Directive Module Information